Scroll Down

״אור מן המעגל הזה עולה ושוטף את העולם...״
א. אבן-אודם

ברוכים הבאים ל Unite in Babylon
מוזמנים לשיר איתנו במעגלי שירה מקודשת בכיכרות במרכזי הערים ברחבי הארץ

אודות
Unite in Babylon Israel - מעגלי שירה מקודשת בלב העיר

מעגלי יונייט אין באבילון החלו בשלהי 2012 בכיכר רבין בת״א והתפשטו במהרה למרכזי ערים ברחבי כל העולם. פעם בחצי שנה מסתכרנים כל המעגלים לאירוע מיוחד שקורה באותו הרגע בכל העולם! המעגלים נערכים כיוזמה קהילתית בהתנדבות מלאה על כל יוצריה ומשתתפיה ומטרתם להפיץ אחדות ואהבה (במיוחד במציאות כמו שלנו) ללא אג'נדה, דת, לאום, קבוצה או ארגון.

תרבות המעגלים קיימת כבר שנים רבות בתרבויות וקהילות שונות. הרעיון של מעגל זה הוא להביא את הקהילות והשירים להתאחד בלב העיר - במקום אשר נגיש לכל אשר ירצה להצטרף ולשיר

השירה המקודשת ידועה עוד משחר ההיסטוריה האנושית, היא חובקת עולם וחוצה תרבויות, דתות ושפות. זוהי שירה שבטית, המבוצעת בדרך כלל במעגל, בליווי כלי נגינה מקומיים, ובליווי שירתם של כל חברי השבט. זוהי שירה אשר מאחדת את השבט סביב נושאים משותפים כאמצעי לתקשורת והם בעלי אפקט מדיטטיבי. השירה במעגל מעבירה מסר של אהבה ואכפתיות בין אדם לעצמו, לחברו, לסביבה ולבריאה. השירה המקודשת ידועה בתרבויות רבות: קבלות שבת ושירים ממקורות יהודיים, שירה מהתרבות של השבטים האינדיאנים מהאמזונס, שירי מנטרות מדיטטיביים מהודו ואפילו שירים של חופש ואהבה בדור "ילדי הפרחים" של שנות השישים בארצות הברית. ביהדות ניתן למצוא אזכור למעגלי השירה מימי דוד המלך ובית המקדש

לשירה המשותפת כח רב - כששרים יחד כולם שואפים ונושפים לפי קצב השיר מה שגורם לקצב פעימות הלב להסתכרן ויוצר חיבור בין כולם. חוויה כה מיוחדת שקשה להסבירה במילים

המעגל הוא עבור כולם ונעשה בהתנדבות מלאה! הן של צוות ההפקה, ההגברה, האומנים, הכניסה חופשית לכולם ומומלצת במיוחד. כולם מוזמנים להצטרף, לשיר ולרקוד, ליצור תדר של אהבה, שמחה ואחדות. הרעיון שלנו הוא ליצור ביחד קסם גדול דרך הקדושה שבשירה המשותפת. לחבור דווקא בלב העיר במקומות שפתוחים לקהל הרחב ולשיר שירים שכולם יכולים להצטרף אליהם. שירי הלב, שירת הנשמה. לא צריך לדעת לשיר ולא צריך לדעת את המילים. רק לפתוח את הלב יחד אותם מאות האנשים ששרים ולשיר ביחד - כאחד

עדכונים
May 10, 2021

אדוות הריפוי של מעגל השירה שלנו בכיכר הבימה, מורגשות גם שבוע אחרי!
למוזיקה יש איכויות מרפאות, את זה אנחנו יודעים ומרגישים בכל מעגל מחדש, אך הפעם עוצמתן עולה אפילו יותר!

במהלך המעגל האחרון שלחנו ריפוי, בין השאר גם לנפגעי תקופת הקורונה ברחבי העולם,
וכששרנו את הבהאג'ן Om Namah Shivay שמנו בליבנו את הודו, שסובלת מהמגיפה באופן מאוד קשה בימים האלה.

בזמן ששרנו, נכח במעגל דיפלומט משגרירות הודו בישראל. הוא צילם את ההתרחשות, העלה לאינסטגרם ואת מה שקרה מאז, גם אנחנו מתקשים לעכל!

מיליוני אנשים צפו בסרטון (11 וחצי מליון נכון לרגע זה!), והתגובות המתרגשות הותירו גם אותנו עם דמעות של התרגשות! מיליוני הודים הביעו הערכה והודיה לריפוי ששלחנו להם מלב תל אביב! הסרטון הפך לכל כך ויראלי, שגם התקשורת ההודית דיווחה בהתרגשות לכל יושבי תת היבשת, על הקסם שקרה בכיכר.

הסרטון המקורי שהוא צילם: https://www.instagram.com/p/COdefuNDmXq/
תקראו את התגובות!
ויש עוד אינספור שיתופים עם עוד מליוני צפיות ומאות אלפי תגובות! קשה כבר לעקוב!

והנה הוידאו המלא של השיר שהובילה סנדרין סנטאל המהממת:
https://fb.watch/5kCLkoa8nh/

אנחנו בהודיה אינסופית לכל אחד ואחת מכם שהשתתפו במעגל (בפיסי ובפייסבוק) ואיפשרו לקסם הזה לקרות. אחרי שנה וחצי של הפסקה, העונה העשירית נפתחה בריפוי גדול… אנחנו סקרנים לגלות איזה עוד קסמים נמצא בה!

אם תרצו לשתף אותנו בסרטונים שאתם צילמתם במעגל, מוזמנים להעלות אותם לדף האינסטגרם החדש שלנו:
@uniteinbabylon (https://www.instagram.com/uniteinbabylon/)

May 6, 2021

Om Namah Shivay - Blessing from the people of Israel to our brothers & sisters in India

Unite in Babylon singing circle - sacred music uniting the people of the world

Song lead by Sandrine Santal / Sandrine Santal - סנדרין סנטאל
Video by Raz Hellwing & Liat Lerner

May 4, 2021

מעגל פתיחת העונה לייב מהבימה - 4.5 - Unite in Babylon

שידור חי

May 4, 2021

היום זה קורה!
19:00 בכיכר הבימה - מעגל שירה של Unite in Babylon!

www.facebook.com/events/1067874827034987

May 2, 2021

שלישי הקרוב זה קורה! מעגל פתיחת עונה עשירית !!! Unite In Babylon
עשרות אומנים, מאות משתתפים ומעגל עוצמתי עם לב אחד ענק!
www.facebook.com/events/1067874827034987
הכניסה כמובן חופשית לכולם! מוזמנות ומוזמנים באהבה!
מתחילים ב 19:00-מסיימים ב 23:00 - 4.5 -כיכר הבימה, ת"א
בואו לשיר יחד את שירת הלב ולחוות את קסם המעגל שיהיה...
ותרגישו חופשי להעביר הלאה - להזמין חברות וחברים - לעשות שייר
ולעזור להפיץ את הקסם והרפואה הזו לעוד ועוד חברות וחברים :-)

Apr 22, 2021

עת אביב הגיע - חלף הפחד 😍

Sep 21, 2020

On The International Day of Peace, September 21, a message of unity and peace will resonate from the heart of the Middle East and spread across the world. Musicians and spiritual leaders from different faiths and traditions will gather at sunset to share one inclusive unified message; To honor and celebrate the diversity of all cultures and affirm the need for unity and the healing of our world.

Sep 21, 2020

On The International Day of Peace, September 21, a message of unity and peace will resonate from the heart of the Middle East and spread across the world. Musicians and spiritual leaders from different faiths and traditions will gather at sunset to share one inclusive unified message; To honor and celebrate the diversity of all cultures and affirm the need for unity and the healing of our world.

Sep 15, 2020
Sep 15, 2020
צרו קשר